Юнска изпитна сесия – академична 2012/2013 г.
Специалност “Италианска филология”
Образователно-квалификационна степен “Бакалавър”
Юнска изпитна сесия – академична 2012/13 г.
Специалност “Френска филология”
Образователно-квалификационна степен “Бакалавър”
КУРС | ДИСЦИПЛИНА | ПРЕПОДАВАТЕЛ | ДАТА И МЯСТО НА ИЗПИТА |
І | Задължителни: | ||
Практически курс по френски език
Устна комуникация | 17.06.2013 г., 8.00 – 13.00 ч. Аудитория 241 Писмен изпит 18.06.2013 г., 8.00 ч. Устен изпит | ||
Гл. ас. д-р И Буров | 18.06.2013 г. 10.00-14.00 ч. Аудитория 241 или Франкофонски център | ||
Латински език 2 ч. | ас. С. Стефанов | 19.06.2013 г., 9.00 Франкофонски център | |
| Франкофонски цивилизации 2 ч. | Гл. ас. И. Илиев | 25.06.2013 г., 8.00 ч. кабинет 174 |
Увод в литературната теория | Проф. д-р А. Личева | 08.07.2013 г., 9.00 ч. кабинет 155, Устен изпит | |
Информатика | Ас. С. Хинковски | 19.06.2013 г., 14.00 ч. аудитория 247 | |
|
Фонетика и фонология
| Гл. ас. д-р Г. Жечев Гл. ас. д-р И. Буров | 02.07.2013 г., Писмен изпит 09.00-10.00 аудитория 187 |
| 03.07.2013 г., 14.00ч. ФЦ/174 каб. | ||
КУРС | ДИСЦИПЛИНА | ПРЕПОДАВАТЕЛ | ДАТА И МЯСТО НА ИЗПИТА |
ІІ | Задължителни : | ||
|
Практически курс по френски език
|
| 19.06.2013 г., 8.00 – 13.00 ч. аудитория 243 |
|
| 20.06.2013 г., 10.00 ч. Устен изпит каб. 174 | |
Мoрфосинтаксис | Проф. дфн С. Ботева Гл. ас. д-р П. Рогалски | 24.06.2013 г., 14.00 – 17.00 ч. Писмен изпит аудитория 187 | |
Френска литература – Ренесанс | Проф. д-р С. Атанасов | 10.07.2013 г., 9.00 ч. 11.07.2013 г., 9.00 ч. 12.07.2013 г., 9.00 ч. кабинет 174 | |
| История на френския език | Гл. ас. М. Велинова | 02.07.2013 г., 14.00 – 18.00 ч. аудитория 243 |
Дискусионен клуб | Гл. ас. д-р А. Робова, ас. В. Сунгарски, ас. В. Вълчанов | 26 юни 2013 г., 08.00 -18.00 ч. Устен изпит Франкофонски център | |
| Педагогика
| Проф. д-р С. Чавдарова
| 04.07.2013 г., 8.00 ч. аудитория 240 |
КУРС | ДИСЦИПЛИНА | ПРЕПОДАВАТЕЛ | ДАТА И МЯСТО НА ИЗПИТА |
ІІІ | Задължителни: | ||
| Практически френски език |
| 21.06.2013г., 8.00 ч.-13.00 ч. аудитория 187 — Писмен изпит |
| 22.06.2013 г., 8.30 ч., кабинет 160A, Устен изпит | ||
Анализ на дискурса | Проф. д-р А. Василева | 12.06.2013 г., 12.15-14.00 ч. аудитория 187 | |
Техники на професионалната комуникация | Проф. д-р А. Василева | 12.06.2013 г., 14.15-16.00 ч. аудитория 187 | |
Френска литература – Просвещение и Романтизъм | Проф. дфн Д. Манчева Гл. ас. д-р Е. Райчева | 29.06.2013 г., 17.00-20.00 ч. аудитория 187, Писмен изпит | |
Дискусионнен клуб | Ас. В. Вълчанов | 17.06.2013 г., 8.00 ч., кабинет 160А | |
Литературна стилистика | Гл. ас. д-р Е. Райчева | 17.06.2013 г., 9.00 ч. кабинет 168; Устен изпит | |
КУРС | ДИСЦИПЛИНА | ПРЕПОДАВАТЕЛ | ДАТА И МЯСТО НА ИЗПИТА |
ІV | Задължителни: | ||
Практически френски език |
| 24.06.2013 г., 8.00 – 13.00 ч. Аудитория 241 – Писмен изпит | |
Гл. ас. д-р М. Руски, ас. В. Вълчанов | 25. 06.2013 г., Устен изпит кабинет 160А | ||
Френска литература – Модернизъм и авангардизъм | Проф. дфн Д. Манчева Гл. ас. д-р Е. Райчева | 15.06.2013 г., 9.00 – 12.00 ч. аудитория 186, Писмен изпит | |
Класицизъм – ХVІІ в. | Доц. д-р В. Генова | 25.06.2013 г., 8.30 ч. кабинет 174 | |
Теория и практика на превода | Доц. д-р И. Кръстева | 03.06.2013 г., 10.30 кабинет 160А | |
Анализ на текст и превод | Доц. д-р Е. Метева | 30.05.2013 г. 08.30-10.00 ч. аудитория 185 |
Специалност “Румънска филология” - Юнска изпитна сесия – академична 2012/13 г.
Образователно-квалификационна степен “Бакалавър”
КУРС | ДИСЦИПЛИНА | ПРЕПОДАВАТЕЛ | ДАТА И МЯСТО НА ИЗПИТА |
Задължителни: | |||
І | Практически курс по румънски език | Гл.ас. В. Божикова, Рум. лектор д-р Дж. Болд | 22.06.2013 г., 8.00 – 13.00 ч. аудитория 241 Писмен изпит |
І | Латински език | Проф. М. Костова | 27.06.2013 г., 14.00 ч., бл. 2, 118 кабинет |
І | Литературознание | Проф. д-р А. Личева | 9.07.2013 г., 9.00 ч. кабинет 155, Устен изпит |
І | Старобългарски език | Гл. ас. П. Петков | 14.06.2013 г., 12.00 ч. ФСлФ |
ІІ+ІІІ | Практически курс по румънски език | Гл. ас. д-р Р. Лютакова Рум. лектор д-р Дж. Болд | 29.06.2013 г., 8.00 – 13.00 ч. 187 аудитория |
ІІ | Фонетика и фонология | Доц. д-р Д. Стоянова | 7.07.2013 г., 9.00 ч. кабинет 190 – Устен изпит |
ІІ | Педагогика | Проф. С. Чавдарова-Костова | 19.06.2013 г., 8.00 ч. 59 кабинет |
ІІ | Социолингвистика | 21.06.2013 г., 9.00 ч. | |
ІІ | Италиански език | Преп. Й. Керанова | 22.06.2013 г., 11.30 ч. бл. 3 |
ІІІ | Стара румънска литература | Д-р К. Диамандиева | 12.07.2013 г., 10.00 ч. 190 кабинет |
ІІІ | Морфосинтаксис ІІ ч. | Доц. д-р Д. Стоянова | 6.06.2013 г., 9.00 ч. кабинет 190 |
ІІІ | ИДД 1 – Междукултурен подход | А. Крупев | 14.06.2013 г., 15.00 ч. ФК1 |
ІІІ | ИДД 2 – Медиите в ЧЕО | ас. С. Хинковски | |
ІІІ | Гръцки език | И. Мирчевски | 14.06.2013 г., 14.00 ч. Блок 3, зала 234 |
ІІІ | Испански език | Т. Петрова | 10.06.2013 г., 10.00 ч. Блок 3, зала 206 |
ІV | Практически курс по румънски език | Гл. ас. д-р Р. Лютакова Гл. ас. В. Божикова | 11.06.2013 г., 8.30 ч. аудитория 178 |
ІV | История на западно-европейската литература | 25.06.2013 г., 10.00 ч. аудитория 184 | |
ІV | Морфосинтаксис ІІ ч. | Доц. д-р Д. Стоянова | 6.06.2013 г., 9.00 ч. кабинет 190 |