С изпит по география и с изпит-събеседване за специалностите „Изобразително изкуство“ и „Графичен дизайн“ продължава втората кандидатстудентска сесия
В 14.30 ч. в 292 аудитория стартира кандидатстудентският изпит по география. За полагането му днес са подадени 70 заявления. В присъствието на проф. д-р Биляна Борисова, заместник-декан на Геолого-географския факултет и председател на изпитната комисия, кандидат-студент изтегли вариант № 6 на теста, по който ще работят кандидатите.