Начало / Университетът / Процедури за научни степени и академични длъжности / Процедури по придобиване на научни степени / Придобиване на образователна и научна степен "доктор" / Архив за уч. 2018/2019 г. / Защитили за уч. 2018/2019 г. / Мирела Алхасани (Дубали), Факултет по класически и нови филологии

Зала 247, Ректорат на СУ

Публична защита на Мирела Алхасани (Дубали), докторант на самостоятелна подготовка за присъждане на образователна и научна степен „доктор“ в професионално направление 1.3. Педагогика на обучението по…(Методика на обучението по английски език) с дисертационен труд на тема: Развитие от общи към специализирани програми по английски език за напреднали“ (Development of English programs from general to specific purposes for advanced learners).

Председател на научното жури:

проф. дфн Димитър Веселинов Димитров

Автореферат