Начало / Университетът / Процедури за научни степени и академични длъжности / Процедури по придобиване на научни степени / Придобиване на образователна и научна степен "доктор" / Архив

Септември

3

Неделя
Пон Вт Ср Чет Пет Съб Нед
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Понеделник, 11 Септември:

Септември 2023:

8 Сеп

Владимир Владимиров Маринов, Философски факултет

08 Сеп 13:00

Ректорат, Южно крило, зала 41

8 Сеп

Петя Вескова Пандурова, Философски факултет

08 Сеп 13:00

ул. ”Цар Освободител” № 15, Ректорат, Южно крило, зала 21

8 Сеп

Любомира Ивайлова Цветкова, Философски факултет

08 Сеп 15:00

ул. ”Цар Освободител” № 15, Ректорат, Южно крило, зала 21

11 Сеп

Илияна Николаева Хубенова, Философски факултет

11 Сеп 14:00

зала „Яйцето”, бл. 4, бул. „Цариградско шосе” 125

15 Сеп

ас. Габриела Пламенова Валентинова-Методиева, Факултет по науки за образованието и изкуствата

15 Сеп 12:00

Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата.

15 Сеп

Любомир Георгиев Кюмюрджиев, Исторически факултет

15 Сеп 14:00

Аудитория № 40, Южното крило на Ректората.

18 Сеп

Венцислав Недев, Департамент по спорт

18 Сеп 11:00

Зала 2 на Ректората

18 Сеп

Живко Георгиев Рачев, Факултет по науки за образованието и изкуствата

18 Сеп 11:00

Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата.

18 Сеп

Димитър Радославов Пенев, Факултет по науки за образованието и изкуствата

18 Сеп 14:00

Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата.

19 Сеп

Атанас Атанасов Лозанов, Факултет по журналистика и масова комуникация

19 Сеп 13:00

Защитата ще се проведе в зала 29 на ФЖМК

20 Сеп

ас. Калин Ангелов Ангелов, Физически факултет

20 Сеп 13:00

Зала А 415, Физически факултет

20 Сеп

Теодор Асенов Аврамов, Богословски факултет

20 Сеп 14:00

Богословски факултет

26 Сеп

Пламена Динкова Папазова, Факултет по журналистика и масова комуникация

26 Сеп 15:00

Защитата ще се проведе в зала 29 на ФЖМК

26 Сеп

Елена Василева Вичева, Юридически факултет

26 Сеп 17:00

Библиотека на Юридическия факултет, Северно крило, Ректорат на СУ „Св. Климент Охридски“

27 Сеп

Любов Любославова Маринкова, Физически факултет

27 Сеп 14:00

Зала А 415, Физически факултет

29 Сеп

Хариклия Йоаннис Бриасули, Факултет по науки за образованието и изкуствата

29 Сеп 13:00

Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски”

29 Сеп

Александър Владимиров Богданов, Факултет по класически и нови филологии

29 Сеп 15:00

Аудитория 20 на ЦИЕК