Начало / Университетът / Процедури за научни степени и академични длъжности / Процедури по придобиване на научни степени / Придобиване на образователна и научна степен "доктор" / Архив

Юли

20

Събота
Пон Вт Ср Чет Пет Съб Нед
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Събота, 1 Юли:

Юли 2023:

3 Юли

Даниел Александров Иванов, Философски факултет

03 Юли 15:00

зала 63, Ректорат

5 Юли

Теодора Янкова Вълева, Факултет по педагогика

05 Юли 13:00

Зала 2, Ректорат

7 Юли

Дафинка Савова Митева, Факултет по математика и информатика

07 Юли 14:00

Защитата ще се проведе на 07.07.2023 г. от 14:00 ч. в Заседателната зала на ФМИ

10 Юли

Герасимос Константинос Калампаликис, Факултет по науки за образованието и изкуствата

10 Юли 11:00

Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски”

10 Юли

Панайотис-Христос Константинос Трихас, Факултет по науки за образованието и изкуствата

10 Юли 13:00

Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски”

10 Юли

Мария Даниелова Иванова, Философски факултет

10 Юли 14:00

Публичната защита ще се проведе на 10.07.2023 г. от 14.00 ч, в Нова конферентна зала, Ректорат, СУ „Св. Климент Охридски”, бул. „Цар Освободител” № 15.

 

10 Юли

Ирина Владимирова Николова-Гъркова, Факултет по журналистика и масова комуникация

10 Юли 15:00

Зала 29 на ФЖМК

10 Юли

Деница Тенчева Илиева, Исторически факултет

10 Юли 15:00

Ауд. 41А, Ректорат

11 Юли

Виктория Любомирова Клещанова, Физически факултет

11 Юли 11:00

Зала А 415, Физически факултет

11 Юли

Валентин Петков Илиев, Геолого-географски факултет

11 Юли 13:00

Огледална конферентна зала, СУ “Св. Климент Охридски”, Ректорат – Северно крило

12 Юли

Здравко Сталев Ангелов, Философски факултет

12 Юли 11:00

Кампус Изток, бл.4, зала 404

14 Юли

Константина Аалкивиадис Хатзи, Философски факултет

14 Юли 11:00

14 Юли

Николаос Йоаннис Павлидис, Философски факултет

14 Юли 13:00

17 Юли

Бойко Моисов Амаров, Стопански факултет

17 Юли 11:00

Зала 417, бл. 3, Стопански факултет на СУ „Св. Кл. Охридски“ (с възможност за онлайн)

17 Юли

Руслана Николова Маргова, Факултет по славянски филологии

17 Юли 11:00

Заседателна зала 1, Ректорат

19 Юли

Алексей Сергеев Потебня, Стопански факултет

19 Юли 10:00

Зала 417, бл. 3, Стопански факултет на СУ „Св. Кл. Охридски“ (възможност за онлайн)