Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / За студентите - Актуално / Стажове, стипендии и конкурси / Euroins Bulgaria стартира национален студентски конкурс под надслов „Евроинс – школа за таланти“ до 15 май

23.03.2023

Ако си студент III или IV курс или степен „Магистър” можеш да спечелиш стипендия или платен стаж от Euroins Bulgaria!

Евроинс-школа за таланти (1)

Напиши есе на една от следните три теми или мотивационно писмо и ни го изпрати до 15.05.2023 г. (нов срок) на contact@euroins.bg:

• Дъската за гладене е била сърф, който се е отказал от мечтите си, за да си намери „сигурна работа”
  • Иновации срещу традиции: технологична революция в застраховането
  • Гласът на младите в корпоративния свят.

Всеки автор има право да участва само с едно есе по една от изброените теми. Оценяването се извършва от тричленно жури, съставено от мениджъри на „ЗД Евроинс” АД.

Пълният регламент на конкурса ще откриеш тук.

Конкурсът е част от отбелязването на 25-годишнината от създаването на компанията.