Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / ЗА КАНДИДАТ-СТУДЕНТИ / НОВИ магистърски програми - повече информация

НОВИ МАГИСТЪРСКИ ПРОГРАМИ ОТ 2018 Г.

НОВИ МАГИСТЪРСКИ ПРОГРАМИ ОТ 2017 Г.

НОВИ МАГИСТЪРСКИ ПРОГРАМИ ПО СЧЕТОВОДСТВО ОТ 2016 Г.

Магистърска програма Счетоводство и одит – програмата е акредитирана от Асоциацията на сертифицираните счетоводители (The Association of Chartered Certified Accountants – ACCA).

Магистърска програма Счетоводство и одит (неспециалисти) - програмата е акредитирана от Асоциацията на сертифицираните счетоводители (The Association of Chartered Certified Accountants – ACCA).

Магистърска програма Корпоративно счетоводство със секторна специализация (без прием от 2018 г.)

Магистърска програма Корпоративно счетоводство със секторна специализация (неспециалисти) (без прием от 2018 г.)

Информация за програмите

Информация за кандидатстване в магистърските програми за учебната 2018/2019 г.

НОВИ МАГИСТЪРСКИ ПРОГРАМИ ПО ИКОНОМИКА:

Моделиране на големи данни в бизнеса и финансите (Business Analytics) - с прием през септември и февруари всяка година