Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / ЗА КАНДИДАТ-СТУДЕНТИ / НОВИ магистърски програми - повече информация

НОВИ МАГИСТЪРСКИ ПРОГРАМИ ОТ 2017 Г.

НОВИ МАГИСТЪРСКИ ПРОГРАМИ ПО СЧЕТОВОДСТВО ОТ 2016 Г.

Магистърска програма Счетоводство и одит – програмата е акредитирана от Асоциацията на сертифицираните счетоводители (The Association of Chartered Certified Accountants – ACCA).

Магистърска програма Счетоводство и одит (неспециалисти) - програмата е акредитирана от Асоциацията на сертифицираните счетоводители (The Association of Chartered Certified Accountants – ACCA).

Магистърска програма Корпоративно счетоводство със секторна специализация

Магистърска програма Корпоративно счетоводство със секторна специализация (неспециалисти)

Информация за програмите

Информация за кандидатстване в магистърските програми за учебната 2018/2019 г.

НОВИ МАГИСТЪРСКИ ПРОГРАМИ ПО ИКОНОМИКА:

Моделиране на големи данни в бизнеса и финансите (Business Analytics) - с прием през септември и февруари всяка година