Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Академични постижения / Официално представяне на монографичната книга "Публични финанси: теория и политика" на д-р Антон Герунов - 5 декември, 18:30 ч., зала 224 (Ректорат)

05.12.2016

Gerunov-PublichniFinansi2016

Представянето е под патронажа на Стопанския факултет на университета и на Института за икономическа политика.

То ще се състои на 05.12.2016 г., от 18:30 ч. в зала 224 (зала "Америка за България") на Ректората на Софийския университет "Св. Климент Охридски".

Програмата е както следва:

18:00 – 18:30 РЕГИСТРАЦИЯ

18:30 – 18:40 ОТКРИВАНЕ
Ясен Георгиев, Изпълнителен директор, Институт за икономическа политика

18:40 – 19:00 ПРЕДСТАВЯНЕ НА КНИГАТА
Д-р Антон Герунов, Стопански факултет, Софийски университет „Св. Климент Охридски“

19:00 – 19:45 КОМЕНТАР Доц. д-р Теодор Седларски, Декан, Стопанския факултет, Софийски университет „Св. Климент Охридски“ Георги Ганев, Програмен директор, Център за либерални стратегии и Стопански факултет, Софийски университет „Св. Климент Охридски“

19:45 – 20:30 ДИСКУСИЯ С АВТОРА НА ЧАША ВИНООсновният фокус на представянето е въпросът за това как рационалното и прозрачно управление, базирано на данни и аналитика, може да трансформира публичните финанси. След краткото представяне ще имаме възможност за фокусирана дискусия в по-неформален порядък.