4

За четвърта поредна година първокурсниците от Стопанския факултет - специалност Стопанско управление (немска програма) бяха на посещение на Европейския потребителски център .

В рамките на събитието студентите се запознаха с основните регулации в онлайн пазаруването, както и с правата и задълженията на търговците и потребителите при ползването на различни виртуални платформи за предлагане/закупуване на стоки и услуги. Инициативата ще бъде продължена с работа по реални казуси с 4-ма от студентите и награждаване на представилите най-доброто решение.

Посещението се проведе в рамките на дисциплината "Основи на управлението".

2
3