Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Второ класиране на кандидат-студентите в Стопанския факултет за учебната 2020/2021 г.

14.07.2020

Резултатите от втория етап на класирането на кандидат-студентите в Софийския университет „Св. Климент Охридски“ за учебната 2020/2021 г. бяха обявени днес.

FEBA1

4 233 новоприети студенти са се записали или са потвърдили специалността, в която са класирани на първия етап. За втория етап на класиране са приети още 1 027 студенти.

Запълнени след първия етап на класирането са две от специалностите в Стопанския факултет: „Стопанско управление“ с немски език и „Счетоводство, финанси и дигитални приложения“ на английски език. Повече за останалите специалности и за резултатите след първо класиране вижте тук.

Потвърждаването или записването на класиралите се от втория етап кандидати се извършва от 15 до 17 юли 2020 г. включително. Непотвърдилите от второто класиране кандидати губят правото си за участие в третото класиране, което е окончателно.

Третият етап на класирането се извършва на 21 юли 2020 г. Срокът за записване е от 22 до 24 юли 2020 г. включително. Резултатите от това класиране са окончателни.