Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / В периода 7-9 април Стопанският факултет ще домакин на международната конференция NEST 2021: Sustainability Transition Pathways

02.04.2021

През месец април ще бъде проведена VI международна конференция nest 2021: sustainability transition pathways, на която Стопанският факултет на СУ „Св. Климент Охридски“ тази година е домакин. Координатор от страна на факултета е ас. Мария Трифонова, отговаряща за магистърската програма „Енергийни пазари и услуги“. NEST 2021 ще събере 100 участници от цял свят, които ще представят своите изследвания в областта на преходите към устойчивост.

NEST

Събитието ще се проведе в платформата gather.town., в която е осигурен достъп само за регистрираните участници.

С разнообразната на теми програма може да се запознаете тук.

Презентациите на основните лектори ще бъдат излъчвани във Фейсбук страницата на Стопанския факултет.

ВАЖНО! На 07.04. от 15:30ч. до 16:30 е организирана среща за всички студенти, млади учени, докторанти и постдокторанти с интерес към дейностите на Мрежата от учени, изследващи преходите към устойчивост. Моля, регистрирайте се, както е описано тук, за да получите линк за достъп.