Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Удължаване на срока за участие в летния научен семинар „Сигурност, безопасност, уязвимост“

23.06.2022

За втора поредна година Стопанският факултет на СУ „Св. Климент Охридски“ е партньор на ESFAM в организирането на летния научен семинар „Сигурност, безопасност, уязвимост“ , който ще се проведе в периода 10-12.07.2022 г.

Photo3-Seminiare2022-ppc5a5xa1xs3batkdvlvrdabhy3fs5yeqwkihykm9k

Доклади ще изнесат представители на Университета Париж-I: Пантеон-Сорбон, Университета Париж-ІІ: Пантеон-Асас, Института за икономически изследвания към БАН, Университета за национално и световно стопанство, Нов Български Университет, Технически университет, София.

Срокът за подаване на заглавия на доклади или кратки резюмета е 01.07.2022 г., като те трябва да бъдат изпратени на имейл: contact@esfam.auf.org

Повече информация за самото събитие можете да намерите тук.