Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Среща на студентите от Стопанския факултет с екипа на dm България

06.04.2021

dm България и Стопанският факултет продължават устойчивото си партньорство и за 4-та поредна година организират в часовете на х.ас. Анна Вдовичина среща между представители на компанията и студентите от 1-и курс, „Стопанско управление“ с немски език. Във виртуалната среща – дискусия на 31.03 се включиха и възпитаници на Стопанския факултет, които след участието си в предишните издания на инициативата вече са част от екипа на dm България в отделите „Маркетинг“ и „Обучения“.

03

В рамките на сесията студентите научиха повече за историята, структурата и ролите в компанията, за социалните проекти, организацията на една маркетинг кампания и възможностите за кариерно развитие в организацията.

Като продължение на срещата, студентите ще имат възможност да работят по бизнес казус, зададен от компанията и да представят решенията си пред екипа на dm България.