Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Семинар за докторанти: „Управление на иновациите и дигиталната трансформация на индустриите и работните места: Тенденции и изследователски методологии“

07.03.2021

Стопанският факултет на СУ „Св. Климент Охридски“ с партньорите си от Université de Versailles Saint-Quentin-en-Yvelines (France) и Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg организират докторантски семинар, на които докторанти от различните университети ще представят изследванията, върху които работят, а по-опитните колеги дискутират методологически въпроси и практически инструменти, които могат да им помогнат в изследванията.

scholarnet-banner

Инициативата е част от дейностите на проекта SCHOLARNET, осъществяван от трите университета.

За регистрация, моля изпратете имейл до scholar.net@feb.uni-sofia.bg с имената си, коя година сте докторант и ако не сте от Стопански факултет – каква е темата на дисертацията ви.

Регламентът на останалите (докторантски и постдокторантски слотове) е 15 минути презентация и 15 минути въпроси и отговори.

Вижте предварителната програма