Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Ръководството на Стопанския факултет посрещна представители на Chungnam National University, Република Корея

09.01.2020

Ръководството на Стопанския факултет проведе среща за обсъждане на съвместни проекти и програми с представители на Chungnam National University, Република Корея.

CNU

В срещата от страна на Стопанския факултет участваха деканът доц. д-р Атанас Георгиев, зам.-деканът доц. д-р Марселен Йовоган и инспекторът международна дейност д-р Алида Ризова.

От корейска страна участваха представители на катедра Международна търговия от бизнес факултета на Chungnam National University, водещ университет в Република Корея и Източна Азия – Prof. Hee-Cheol Moon, Prof. Hyuksoo Cho и Prof. Hong Guye Park.