Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Проф. д-р Кай-Инго Фойгт и колеги проведоха курс по Мениджмънт на технологиите и иновациите в Стопанския факултет

10.04.2019

И тази година проф. д-р Кай-Инго Фойгт от Friedrich-Alexander Universität Erlangen-Nürnberg (FAU) и неговият екип – Оскар Пакос и Марк Рюкер, приеха поканата на Стопанския факултет в СУ „Св. Климент Охридски“ да водят курс по Мениджмънт на технологиите и иновациите. Курсът се проведе в периода 1-5 април и включваше теоретично и практическо съдържание за българските студенти по Бизнес администрация.

Преподавателският екип обмени и идеи за бъдещи проекти и изследвания с Декана на Стопанския факултет доц. д-р Теодор Седларски.

Sofia