Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Прием в новата магистърска програма: Счетоводство и контрол

29.08.2011

Стопанският факултет стартира от тази есен магистърска програма по специалността „Счетоводство и контрол”. Студентите ще имат възможност да изучават както избираеми, така и задължителни дисциплини от всички магистърски програми на факултета.

Програмата е с продължителност 3 семестъра редовно обучение. Ще има бройки държавна поръчка и платено обучение. Могат да кандидатстват всички бакалаври с икономически профил от висши учебни заведения с успех не по-нисък от Добър 4,00.

Приемният изпит ще акцентира на общата икономическа култура на кандидатите и ще се проведе в 2 кръга – писмен и устен (вж. тематичния въпросник за специалност Икономика в Справочник за магистърските програми на Стопанския факултет, 2011-2012 ).

Записването става в сградата на Стопански факултет на Софийски Университет „Св. Климент Охридски” до 12 септември 2011.