Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Представители на Стопанския факултет на конференция на тема „Ролята на устойчивия иновативен туризъм в насърчаването на приобщаващия растеж, търговията и икономическото сътрудничество“

18.09.2019

Зам. деканът доц. д-р Марселен Йовоган и проф. д.ик.н. Соня Милева взеха участие на проведената в аутата на Софийския университет конференция на тема: „Ролята на устойчивия иновативен туризъм в насърчаването на приобщаващия растеж, търговията и икономическото сътрудничество“. Форумът е организиран от посолствата на Република Индонезия, Република Корея и Република Турция в България със съдействието на Софийския университет „Св. Климент Охридски“.

Събитието е по инициатива на МИКТА с фокус върху устойчивото икономическо развитие на туризма.

Повече за събитието

thumbnail_IMG_0669