Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Посещение на първокурсниците от Стопанския факултет в Представителството на ЕС в София

13.03.2018

На 12.03, за втора поредна година, представителството на Европейската Комисия в в България отвори гостоприемно врати за първокурсниците от Стопанския факултет . В рамките на гостуването си студентите от специалност "Стопанско управление” (немска програма) се запознаха с дейността на звеното и с възможностите за стаж, работа, кариерно развитие и доброволчески инициативи в институциите на Европейския Съюз и държавите-членки. След две седмици шестима от студентите ще се включат и в симулация на "Център за Оценка"- една от процедурите, през която преминават кандидатстващите за работа в структурите на ЕС.

download (1)
download (2)