Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Покана за участие в Германо-български образователен форум на 1 юли в Стопанския факултет

09.06.2023

Германската академична фондация организира посещение на отличили се студенти от водещи немски университети в Стопанския факултет на СУ „Св. Климент Охридски“. Събитието ще се състои на 1 юли, събота от 13 часа в зала 401 с цел обмяна на идеи и дискутиране на пресечните точки между двете държави.

Участието в събитието е напълно безплатно за студентите от Стопанския факултет. Единствено се изисква предварително заявяване на участие чрез QR-кода в поканата, както и на следния адрес. Подробната програма на събитието ще откриете в брошурата. Събитието е отворено за студенти в ОКС „Бакалавър“, ОКС „Магистър“ и ОНС „Доктор“, както и за заинтересовани преподаватели на факултета.

Screenshot 2023-06-09 091948