15.01.2019

Пътешественикът Петър Ванев за 2-ра поредна година пренесе студентите от Стопанския факултет в света на приключенията и вдъхновението от нестандартния житейски избор да следваш "планинска" вместо “кариерна пътека". Срещата с него бе посветена, освен на покорените километри и на решенията, изборите, уроците и осъзнаванията за приоритети и ценности, по пътя към постигането на сбъдване на мечтите и поставените цели. За желаещите да се потопят или вдъхновят за покоряването на планински маршрути - книгата "Огън и лед", която описва премеждията на Петър по Тихоокеанския хребетен път, е споделена в social room на партера на Стопанския факултет.