29.03.2012

Днес, 29.03.2012 г., от 16.00 ч. в зала № 420 се проведе среща между Деканското ръководство и представители на студентските организации в Стопанския факултет по повод кампанията по представяне на факултета сред учениците от елитните езикови и математически гимназии в страната. Освен връчените благодарствени грамоти, на участниците в кампанията бяха раздадени поощрителни парични награди, дарени от Зам.-декана доц. Теодор Седларски.

Деканското ръководство се надява на активното сътрудничество от страна на студентите и в бъдещите кампании сред училищата.