13.12.2019

На 19 декември официално стартира кампанията за прием от летния семестър на учебната 2019/2020 г. за някои от магистърските програми на Стопанския факултет в СУ „Св. Климент Охридски“. Всички кандидати трябва да създадат онлайн профил в системата КМК на адрес https://feba.kmk.uni-sofia.bg, където да подредят желанията си, да предоставят необходимите документи и да заплатят таксите за участие в изпита.

Програмите с прием от летния семестър на 2019/2020 г. (начало: 17.02.2020 г.) са:

- МП Икономика и право (икономисти) - редовно обучение

- МП Икономика и финанси (неикономисти) - задочно обучение

- МП Митнически и данъчен контрол (икономисти и неикономисти) - задочно обучение

- МП Моделиране на големи данни в бизнеса и финансите (икономисти и неикономисти) - редовно обучение

- МП "Приложна иконометрия и икономическо моделиране" (4-семестриална) – редовно обучение

- МП Бизнес администрация (неспециалисти) - редовно обучение

Посетете страницата ни Прием – Магистри (от летен семестър) за повече информация относно конкретните дати за изпити и събеседвания.

Подробности за приема:

• програми за специалисти и неспециалисти;
  • Повечето програми са с продължителност 2 семестъра;
  • Отваряне на регистрацията във feba.kmk.uni-sofia.bg - от 19.12.2019 г.;
  • Кандидатстудентска сесия - прием на документи до 31.01.2020 г.;
  • Прием само въз основа на успех от дипломата и устно събеседване;
  • За кандидати с чуждестранни дипломи - необходима е процедура по признаване на дипломите

Следете актуалните новини и във фейсбук страницата feba.masters