Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Милен Трифонов от НАП изнесе гост-лекция пред студентите от МП „Митнически и данъчен контрол“

23.05,2023

На 20 май Милен Трифонов, главен експерт отдел „Обучения", дирекция „Управление на човешките ресурси" и дългогодишен служител на Национална агенция за приходите, изнесе гост-лекция пред студентите от магистърска програма „Митнически и данъчен контрол“ с ръководител доц. д-р Цветан Мадански в рамките на дисциплината „Контрол на средствата от ЕС".

b

Темата на лекцията бе „Данъчни измами и данъчни престъпления“. Лекцията беше поднесена професионално, като се получи ползотворна дискусия между гост-лектора и студентите по отношение на видовете данъчни измами и престъпления и тяхната превенция.