Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Лятно училище с фокус върху интелигентните градове 2021 в Дортмунд, Германия

30.03.2021

Искате да си представите града на бъдещето и да изпитате въздействието на дигиталната трансформация върху структурните промени в градовете и общностите? Тогава непременно отбележете в календара си седмиците от 23/08/2021 до 03/09/2021 и кандидатствайте за тазгодишното лятно училите в Дортмунд, Германия.

RMS_Save_the_date-Summerschool

Кога: От 23/08/2021 до 03/09/2021 г.

Къде: Кампус на Университета за приложни науки в Дортмунд, Германия

Кой може да кандидатства: Студенти от магистърски програми в цял свят

Крайният срок за регистрация и кандидатстване е края на май 2021 г., а подробна информация за това можете да откриете тук: www.ruhrmasterschool.de/summerschool/en

Лятното училище се финансира от DAAD. Възможно е отпускане на стипендия за покриване на пътните разходи, ако пандемичната обстановка позволява пътуване.