Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Кирил Вътев от „Тандем“ изнесе гост-лекция пред студентите от МП „Бизнес администрация – стратегическо управление“

02.12.2021

На 30 ноември 2021 г. Кирил Вътев („Тандем“) участва като гост-лектор за пореден път в обучението на студентите по Предприемачество (МП „Бизнес администрация – стратегическо управление“).

p

Част от вълнуващите теми, които дискутира заедно със студентите г-н Вътев бяха:

• Как се създава силен пазарен бранд?
  • Оцеляване и/или развитие (30 години на българския пазар)?
  • Големите търговски вериги – възможност или „проклятие“?
  • За приемствеността в семейния бизнес – искат ли децата да продължат създаденото от родителите предприемачи?

Отличната съвместна работа на катедра „Стопанско управление“ и г-н Кирил Вътев са доказателство, че постоянният диалог и развитието на взаимоотношенията с партньорите са печеливша стратегия за по-високо качество на образованието – за студентите и работодателите, както и за Стопанския факултет.