Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Интервю в рубриката "Успешните примери" със Стефан Стоянов, Административен директор на Аджибадем Сити клиник Болница Токуда

uspeshnite_primeri_reference

Тази седмица публикуваме следващото интервю от поредицата "Успешните примери" в сайта на Стопанския факултет - представяме Стефан Стоянов, Административен директор на Аджибадем Сити клиник Болница Токуда.

Като част от инициативите, с които отбелязваме честването на 30-годишнината на Стопанския факултет, бе създадена рубриката „Успешните примери“. На сайта на Стопанския факултет периодично ще бъдат публикувани интервюта с наши възпитаници. Незабравими спомени от следването, научени уроци, съвети за успешна реализация към студентите и преподавателите – това са част от темите за разговор.

Вижте повече истории в „Успешните примери“.

За идеи и предложения относно новата рубрика, моля пишете до доц. д-р Ия Петкова Гурбалова