Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / InnoAir Ви приканва да се включите във ВЕЛОШЕСТВИЕ 2021 – София кара колело и тича за по-чист въздух!

16.04.2021

„София – Европейска столица на спорта“, Столична община, Центърът за градска мобилност и Innoair Ви канят на традиционното Велошествие и атлетически крос под мотото „За по-чист въздух“.

174690985_243639260839264_3252381695461228056_n

Събитието ще се състои на 18 април, неделя. Ще присъстват спортните легенди Йордан Йовчев, Евгения Раданова, Ренета Камберова, четирите талантливи момичета - лица на „София – евростолица на спорта“ Християна Тодорова, Александра Фейгин, Йоана Илиева, Катрин Маноилова и много други.

Сборният пункт е след 10:00 ч., а колоритното шествие тръгва точно в 11:00 ч. от Народно събрание по маршрут до Южния парк. Седмица преди Цветница нека заедно покажем как нашата столица може да бъде още по-цветна, спортна и чиста.

Къде и кога: 18 април, неделя, 11:00 ч. пред Народно събрание.

За най-възрастната семейна двойка InnoAir, с подкрепата на Соня Йончева, осигурява специална награда – 2 билета за Галата на оперната прима с Пласидо Доминго! “Бъдете смели, живейте активно и винаги бъдете във форма и заедно! Моят начин да ви благодаря е с музика!“, казва Соня Йончева! InnoAir насърчава здравословния начин на живот и алтернативните начини на придвижване (пеша или с колело). Подарете си активен слънчев ден, а ние ще ви подарим възможността да се насладите на изкуство от световно ниво!

Повече информация за събитието можете да намерите тук.