Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / IBM Procurement Center отново отвори вратите на компанията за студентите от 1-ви курс, "Стопанско управление (немска програма)” на 17 декември 2018

03.01.2019

Дългогодишното партньорство между Стопанския факултет и IBM Procurement Center отново отвори вратите на компанията за студентите от 1-ви курс, "Стопанско управление (немска програма)” . Ежегодната инициатива, която се провежда в рамките на дисциплината "Основи на управлението" запознава студентите с историята, иновациите и добрите практики в IBM и IBM Procurement Center, както и със структурата и екипите на компанията в България. Гостуването завърши с "работилница за CV", която открои често допускани грешки при изготвянето на резюме и последните тенденции, които налагат специалистите по "Подбор и привличане на таланти" в международните компании.

IBM-Procurement