download

Иван Георгиев, съосновател на Pontica Solutions , ще бъде гост-лектор в курса по Аутсорсинг и офшоринг на Стопански факултет . Той ще представи добри практики за имплементиране и управление на аутсорсинг проекти, благодарение на които за четири години Pontica Solutions се превръща в една от най-бързо растящите BPO компании в България с много международни клиенти. Георгиев също така ще запознае аудиторията със съвременни тенденции в аутсорсинга в България и по света, и с нуждите на бизнеса, които ги диктуват.

Лекцията ще се проведе от 18.30 ч на 24 април (сряда) в зала 420 на Стопански факултет и е отворена за всички студенти на факултета, както и за външни посетители.

Линк във Фейсбук за регистрация: https://www.facebook.com/events/330458677652929/