Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Дни на отворените врати в Онлайн Стопански факултет

09.03.2021

Екипът на Кариерния център на Стопанския факултет на СУ „Св. Климент Охридски“ стартира нова онлайн инициатива в подкрепа на кариерното развитие на студентите и възпитаниците на факултета.

Онлайн Стопански факултет

В периода март-юни 2021 г. ще се проведе поредица от Дни на отворените врати в Онлайн Стопански факултет. В рамките на инициативата студентите и възпитаниците на Стопанския факултет ще имат възможност да се запознаят с представители на различни компании и да опознаят многообразие от кариерни пътеки.

Първият ден на отворените врати е на 12 март от 10:00 до 13:00 ч. На виртуален щанд в Онлайн Стопански факултет екипът на AIESEC България ще представи актуални възможности за международни стажове.