Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / dm България организира онлайн среща за студентите от Стопанския факултет

09.06.2020

dm България организира ексклузивна онлайн среща за студентите от 1-ви курс, „Стопанско управление“ с немски език. Екипът на компанията „отваря виртуално врати“, за да сподели информация „от кухнята“ за интересни проекти и инициативи, за програмите за обучение и развитие на служителите и дейностите в отделите „Маркетинг“ и „Снабдяване“.

dm

Инициативата е продължение на устойчивото партньорството между Стопанския факултет и dm България, стартирало преди три години.

Събитието е с отворен формат – ако ви е интересно да се включите, пишете на ас. Анна Вдовичина, за да получите MS Teams линк.