Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Димитър Илиев от лондонския офис на Gartner гостува в Стопанския факултет

06.04.2021

На 29.03, за втора поредна година Димитър Илиев, Аssociate Director Strategic Consulting в лондонския офис на консултантска компания Gartner и възпитаник на Стопански Факултет, и студентите от 1-ви курс, „Стопанско Управление“ с немски език стартираха поредица от виртуални срещи, посветени на казуси от консултантския бизнес, които решават и студентите от Manchester Business School в бакалавърската си програма.

02

По време на онлайн сесиите, освен работата по казусите, колегите имат възможност да запознаят и с детайли „от кухнята“ на консултантския бизнес като типове проекти и позиции, предизвикателства и кариерни възможности.