Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Десислава Симеонова, HR мениджър на Трансметрикс, с интригуваща гост-лекция пред студентите от курса „Управление на нови и малки фирми“

23.04.2021

Като част от курса "Управление на нови и малки фирми" в специализирана лекция за управлението на човешките ресурси, Деси Симеонова, HR мениджър на Трансметрикс, представи компанията и основните етапи в нейното развитие от startup към scaleup, разказа за ключовата роля на HR мениджъра и даде множество съвети и добри практики от бизнеса.

ДЕСИСЛАВА симеонова

Деси наблегна на есенциалната важност на корпоративната култура, трудностите при работа в онлайн среда по време на пандемията, и как HR мениджърът трябва да служи за морален компас и ориентир, въпреки множеството комуникационни и организационни предизвикателства.

деси симеонова

Transmetrics.ai е компания, разработваща уникален подход за анализ, моделиране и прогнозиране на различни транспортни потоци с много висока точност.