Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Ден на Инвест София в Стопанския факултет: уебинар на тема „София - бизнес развитие на града в пътя към най-успешните европейски столици“ и виртуален информационен щанд

На 26 април ще се проведе денят на Инвест София в Стопанския факултет на СУ.

софия инвест

Денят ще започне с уебинар от 10:00 до 10:50 ч. на тема „София - бизнес развитие на града в пътя към най-успешните европейски столици“, в рамките на който ще бъде представена дейността и мисия на Инвест София, предизвикателствата, пред които е изправен екипът ѝ, инвестициите като път към по-развита София, позиционирането на София на световната бизнес карта, най-развиващите се бизнес индустрии, Европейски приоритети, стартъп и намиране на подкрепа, успешни примери.

От 11:00 до 12:00 ч. студентите ще имат възможност да се срещнат с екипа на Инвест София чрез виртуален информационен щанд, където ще могат да зададат своите въпроси, да получат отговори, както и допълнителна информация за Инвест София.

За да се включите в уебинара, последвайте първия линк, а за да посетите виртуалния информационен щанд – втория линк: