Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Coca-Cola BSO прие студенти от Стопанския факултет

18.05.2018

За втора поредна година офисът на Coca-Colа BSO отвори гостоприемно врати за Стопанския факултет и прие студентите от 1-ви курс, специалност „Стопанско управление (немска програма) . В рамките на посещението екипът на компанията представи структурата и дейността на няколко отдела и разказа за потенциални кариерни възможности, които биха могли да бъдат интересни за младежите. Най-интригуваща и за гостите и за домакините беше играта „Построй пирамида“, в която студентите имаха възможност да упражнят уменията си за работа в екип, иновативен подход, анализ на данни, ефективно взимане на решения, презентиране на английски език. Визитата завърши с традиционното потапяне в атмосфера на Coca-Colа BSO по време на обиколката из работното пространство на компанията.

download (1)
download (2)