Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Научна дейност / Новини от научната дейност на Стопанския факултет / Представяне на онлайн ресурсите на Euromonitor и Oxford University Press - 18 и 26 октомври 2017 г., 13 ч., зала 417 в Стопанския факултет

05.10.2017

Представяне на онлайн ресурсите на Euromonitor и Oxford University Press

euromonitor

От 16.10.2017 г. на СУ "Св. Климент Охридски" ще бъде предоставен свободен достъп до Euromonitor (база данни, предоставяща достъп до материали в областта на макроикономиката). Екип на Euromonitor ще проведе представяне и обучение за работа с базата пред преподаватели, докторанти и студенти в Стопанския факултет.

Заповядайте на 18 октомври в зала 417 на Стопански факултет от 13 часа, където ще се състои презентацията.

oxfordpress

Представители на Oxford University Press ще посетят София в периода 26-27 октомври и ще направят представяне на онлайн ресурсите в областта на стопанските науките пред преподаватели, докторанти и студенти в Стопанския факултет.

Заповядайте на 26 октомври в зала 417 на Стопански факултет от 13 часа, където ще се състои презентацията.