Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Научна дейност / Конференции, семинари и специализации / Покана за участие в конференция

08.02.2019

Участието в тази конференция е напълно безплатно за всички предварително регистрирали се студенти!

Конференцията ще се проведе на 26 февруари 2019 година в Благоевград с домакин Югозападен университет "Неофит Рилски", Учебен корпус 1, Зала 115, ул. "Иван Михайлов" 66, 2700 Благоевград.

Откриването е от 11 часа, а времетраенето 3 часа.

Целта на събитието е да представи платформата за обучение по предприемачество и разпространи нейните резултати и статистика, която беше разработена по проекта "Успех за всеки" (Success4All), финансиран от програма Еразъм+ на ЕС.

Конференцията е предназначена за студенти, учащи, млади хора, преподаватели, студентски кариерни центрове, предприемачи, заинтересовани организации, организации за хора с увреждания.

За студентите от София, организаторите осигуряват микробус с маршрут - София - Благоевград и обратно.

Тръгване на 26 февруари 2019 г. от 08.00 часа сутринта.

Място на тръгване – площад „Александър Невски” ъгъла между Народното събрание и ул. Оборище.

Връщане в 16.00 часа от ЮЗУ за София.

За да участвате в събитието, да получите материали, обяд и за да ползвате транспорта, моля да се регистрирате предварително тук.