Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Архив / Гост - преподаватели / Две лекции на Prof. Dr. Joachim Schwalbach от Хумболтовия университет - Берлин, гост-преподавател по дисциплината "Международни бизнес-стратегии" при доц. д-р Мирослава Христова - 18 и 19 май 2015, 18 ч.

18.05.2015

За четвърта поредна година Prof. Dr. Joachim Schwalbach от Хумболтовия университет в Берлин е гост-лектор в магистърските програми по Стопанско управление на Стопанския факултет.

На 18 и 19 май 2015 той изнесе две лекции на английски език в рамките на дисциплината "Международни бизнес-стратегии" при доц. д-р Мирослава Христова:

• Strategic analyses in a multinational environment (18 май, 18 ч., зала 520).
  • International business strategies - the German experience (19 май, 18 ч., зала 420).

Лекциите са отворени към всички студенти на Стопанския факултет.