Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Катедри и Академичен състав / Катедри / Стопанско управление / Преподаватели - Катедра Стопанско управление / Проф. д.ик.н. Невяна Кръстева

nevyanakrasteva

Проф. д.ик.н. Невяна Кръстева

Проф. д.ик.н. Невяна Ст. Кръстева е член на Американската маркетингова асоциация и на Европейския съвет по мениджмънт.

Професор е по маркетинг и международен бизнес в Софийския университет "Св. Кл. Охридски" и Международното висше бизнес училище, Ботевград.

Има издадени монографии, учебници и статии.

Специализирала е в Русия, Австрия, Гърция, Дания, Япония, Израел и Унгария.

Автобиография (pdf)

ResearchGate: Невяна Кръстева

RePEc: Невяна Кръстева

Списък на публикациите

По- важни видеа в YouTube канала “Дневниците на проф. Невяна Кръстева”

1. Пътят към храма- магистърска програма "Дигитален маркетинг" в Стопански факултет, СУ"Св.Кл.Охридски"

2. Дигитален маркетинг - магистърска програма в Стопански факултет на СУ"Св. Кл. Охридски"

3. Как да оцелеем при писането на магистърска теза?

4. Предимства на онлайн образованието: учене без напускане на дома

5. Подходящи професии за студенти, завършващи „Стопанско управление/мениджмънт“

6. Защо да учим в бакалавърска или магистърска програма по Стопанско управление/мениджмънт"?

7. Как да изберем правилната магистърска програма?

8. Преди и сега: студент и докторант

9. Интервю с докторант Алексей Потебня

10. „Владетелката на числата“- интервю с доц.д-р Елеонора Станчева

11. „Пътят към храма -2“- Защо видеата са толкова важни в дигиталния маркетинг и бизнес комуникациите?

12. Кои професии ще изчезнат? Роботи продават роботи на роботи.

13. "Момичето с невронните мрежи"- интервю с д-р Деница Гаврилова

14. Честит 24ти май от екипа по маркетинг в Стопански факултет при СУ "Св. Климент Охридски"!