Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / ЗАД ”Алианц България”: Стажантска позиция в отдел „Човешки ресурси“ /дългосрочна възможност/

allians

ЗАД Алианц България”

Част от Allianz SE – европейски лидер в застраховането и финансовите услуги. Компанията има над 128- годишна история, опит, фирмена политика и високи стандарти по отношение на своите клиенти и служители.

Имаш интерес в сферата на Човешките ресурси и искаш да придобиеш ценни знания и умения в една от най-големите финансови групи в света ? Ентусиазиран си да учиш нови неща и да подпомагаш екипа в разнообразни дейности? Кандидатствай за стаж при нас!

Стажантска позиция в отдел „Човешки ресурси“

/дългосрочна възможност/

Ref. N St_HR/

Твоята роля:

• Активно подпомагане на екип Човешки ресурси:

- Административни дейности; oформяне на фирмена документация

- Участие в подготовката на разнообразни HR инициативи

- Съдействие в подготовката и комуникацията на процесите по целеполагане и ангажираност на служителите

- Работа с онлайн платформите за обучение и кариерно развитие на служителите

- Подбор на персонал – покани и отказни писма до кандидати, участие в процеса на предварителен подбор на кандидати за работа

• Активно ползване на MS Office - Excel, Word, PowerPoint
  • Кореспонденция с други екипи в компанията

Основни изисквания:

• Студент изучаващ специалност в областта на Човешки ресурси/Психология/Икономика
  • Отлично владеене на MS Office (по – специално Excel, Word, PowerPoint)
  • Отлично владеене на английски език
  • Комуникационни умения и способност за адаптация в динамична среда
  • Желание за развитие в сферата на Човешки ресурси

Ние предлагаме:

• Гъвкаво работно време/ възможност за почасова заетост
  • Възможност за придобиване на практически опит в реална бизнес среда
  • Възможност за запознаване с тенденциите в сферата на Човешки ресурси
  • Работа в позитивен екип

Начало на стажа: по взаимно договаряне.

Необходими документи:

• Автобиография
  • Мотивационно писмо

Документите се подават до 30.04.2019 г./вкл./ на следния имейл адрес: hr@allianz.bg.

Моля да бъде посочен референтния номер на позицията, за която кандидатствате.

Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

Защитата на Вашите лични данни е основен приоритет за нас. Информацията от Вашата кандидатура ще бъде използвана само за целите на подбора, при условия на пълна конфиденциалност и стриктно спазване на приложимото законодателство за защита на личните данни.

Ако имате допълнителни въпроси относно това как обработваме Вашите лични данни, винаги можете да се свържете с нас на следните адреси:

ЗАД Алианц България, бул. „Княз Александър Дондуков“ № 59, София data.privacy@allianz.bg