Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Увеличи своя шанс за успех в кампанията „Обядвай с шефа на...“!!!

27.08.2019

Увеличи своя шанс за успех в кампанията „Обядвай с шефа на...“!!!

Търсиш вдъхновение или искаш летящ старт професионалното си развитие? 42 от топ мениджърите на най-големите компании в България, се съгласиха да споделят опита си в лична среща.

В този пост споделяме, как да увеличиш своя шанс за покана от шефа:

1. Бъди спонтанен и искрен – Няма нужда да използваш клишета от мрежата, защото шансът и други да го направят е голям. Вярваме че „Емоцията движи хората“ и само искреното ти мнение ще събуди желанието в човека отсреща да се срещне с теб, дори и да не си роден писател.
  2. Който играе печели – нищо не ти дава повече шанс да спечелиш покана за обяд, от самото участие в кампанията
  3. Пиши на повече от един мениджър – Избери най-вдъхновяващите за теб мениджъри и им отговори уникално.

За да сте успешни в днешно време, трябва да изградите добри връзки с хората, които срещате. „Обядвай с шефа на...“ предоставя една добра възможност за изграждане силна връзка

Не очаквай от „Обяд с шефа на...“ поредната лекция от успял човек, а среща която да остави приятен спомен за цял живот.

Facebook page - https://www.facebook.com/studentbusinesscommunity/