Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Услуги за студенти / Новини / Индивидуални кариерни консултации в Стопански факултет

Скъпи студенти,

На 8 февруари 2023 г. отново ще имате възможност да се запишете за индивидуален разговор със сертифициран кариерен консултант, с който да обсъдите въпросите за вашето бъдещо професионално развитие, на които все още нямате отговор.

Заявете своето желание за участие на su_career@uni-sofia.bg до 7 февруари.

Индивидуалните кариерни консултации се провеждат всяка втора сряда в месеца от 10 до 12:00 ч.

Индивидуални кариерни консултации в Стопански факултет

Отзиви на студенти:

• „Имаше личен подход към конкретните ми желания и въпроси. Беше ми създадена комфортна среда за открит разговор. Получих допълнителни насоки и час за втора консултация.“
  • „Дълбоко разбиране на няколко различни теми, които позволиха на консултанта да даде добра насоченост за кариерата ми.“
  • „Консултацията с кариерен консултант много ми хареса. Още от първата ни среща с Мария Илиева разбрах, че тя е специалист с много опит, който е готова да го предаде на студентите по един приятелски начин.“
  • „Разговорът беше много ползотворен. Получих конкретни съвети за моето CV. Цялата консултация беше много добре структурирана, като за тези 30 минути успяхме да засегнем темите, които ме интересуваха. Получих насоки за избора на кариерно развитие, както и допълнителни материали, с които да се ориентирам. Бих препоръчал Кариерна консултация с Мария Илиева, тъй като разговорът е насочен към нуждите на студента.“
  • „Разговорът върви много плавно и времето отлита. Мария изслушва и е готова да отговаря на допълнителни въпроси, което за мен е много ценно, защото имам мисли и въпроси в главата, на които бих искал да чуя мнението на професионалист.“