08.06.2017

Студентите от 1 курс, специалност "Икономика и финанси" в Стопанския факултет представиха своите разработки по темата "Институции и институционални промени в България в историческа перспектива" в рамките на курса по Стопанска история (доц. Соня Вътева, ас. Стойко Митов). Студентските екипи проследиха развитието на министерствата на Икономиката, на Финансите, на Земеделието, на Образованието и на Отбраната в периода след Освобождението на България до днес, показвайки отлични умения за икономически и сравнителен анализ.