Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Стажант в отдел "Експорт" с немски език - Смарт Капитал ЕООД

01.11.2014

Стажант в отдел "Експорт" с немски език

Фирма Смарт Капитал ЕООД е водещ дистрибутор на био храни в България, по-познат с търговското си наименование "Зелен био". Портфолиото ни от над 1000 продукта включва водещи марки био храни от Германия, български продукти, както и няколко собствени марки от нашата био сертифицирана пакетажна линия. Богатият асортимент, добрите цени, както и бърозото и коректно обслужване ни правят предпочитан партньор за био магазини, супермаркети, ресторанти, аптеки и детски кухни не само в България, но и чужбина.

Отдел "Експорт" работи с клиенти в около 30 страни. В момента търсим ново попълнение за нашия екип.

Какво предлагаме:
- работа в млад и мотивиран екип
- атрактивно възнаграждение
- възможност за постоянна заетост след приключване на стажа
- работа във фирма, участваща на атрактивен пазар

Позицията включва:
- обработване на поръчки
- контакт с клиенти
- работа с архив
- участие във всички процеси, протичащи в отдела

Изисквания:
- икономическо образование (може и студент икономическа или управленска специалност)
- английски език (много добро ниво на владеене)
- немски език (много добро ниво на владеене)
- силна мотивация за работа
- прецизност
- добри аналитични умения

При интерес, моля, адресирайте своята автобиография + МОТИВАЦИОННО ПИСМО до Милен Цанков, e-mail: milen@zelenbio.com.