Скъпи студенти,

Сдружение Youth Talent Network ви кани на кратко представяне на двудневния кариерно - обучителен семинар Pitch Bootcamp.

Pitch Bootcamp е световен кариерен акселератор, който ти помага да откриеш силните си страни и да се срещнеш със страхотни компании. Преди да започнеш да си търсиш работа е нужно да се информираш добре – освен да научиш повече за компанията и какви качества търсят те, е добре да знаеш какви качества имаш ти и как да ги представиш. Ние вярваме, че всяко едно твое хоби носи добавена стойност, която после може да ти помогне при намирането на работа и/или стаж.

Очакваме ви на 8-ми април, понеделник в зала 524 от 16:15ч.

thumbnail_pastedImage