Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за стаж / Стартира стажантската програма „Младежи с бъдеще“ на ЕVN България

Търсиш супер стаж? Стани част от света на EVN.

В EVN вярваме, че вдъхновението за успех идва с работата, затова създадохме лятната стажантска програма „Младежи с бъдеще“ за всеки, който е нетърпелив да започне кариерата си още от университета. При нас ще имаш възможност да развиеш ключови умения и да направиш първите си стъпки към успешната кариера.

Post_606x306_SU_2

Какво ти предлагаме?

• Работа по реални задачи и проекти;
  • Трупане на професионален опит в екип от доказани експерти в бизнеса;
  • Индивидуален план със задачи;
  • Личен ментор за целия период на стажа;
  • Специално въвеждащо обучение, в което ще се запознаеш с нас, нашата култура и организация на работа.
  • Продължителност на стажа: 3 месеца (1 юли – 30 септември 2023 г.), с възможност за гъвкаво договаряне на продължителността.

В допълнение на всичко това ще получаваш:

• месечно възнаграждение за труда си – 1000 лв. брутна заплата и още 80 лв. под формата на ваучери за храна;
  • възможност за отпуск, пропорционален на отработеното време.

Не отлагай важните решения за утре. Срок за кандидатстване: 30.04.2023 г.

Отворени позиции:

Повече информация за самата програмата можете да намерите тук.