Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / ПроКредит Банк: Стажантска програма – отдел Счетоводство

Стажантска програма – отдел Счетоводство

В ПроКредит Банк винаги сме се отнасяли отговорно и с внимание към нашите стажанти, като им предоставяме възможност да работят по реални проекти, споделяме с тях ценни практически знания и им помагаме да се потопят в работната банкова атмосфера. В ПроКредит Банк разработихме нова Стажантска програма, в която може да се включите по всяко време на годината.

Какво представлява Стажантската програма в отдел Счетоводство на ПроКредит Банк?

По време на стажа си при нас ще имате възможност да се запознаете с бизнес философията и принципите на отговорно банкиране на ПроКредит Банк. В допълнение, ще придобиете опит в отдел Счетоводство.

Необходими умения:

• Образование в сферата на счетоводството;

• Много добро познаване на Excel;

• Отлично владеене на английски език;

• Аналитични умения и внимание към детайлите;

• Сериозно и отговорно отношение към поставените задачи;

• Инициативност и активно участие в задачите на отдела;

Отговорности:

• Равнение на разчети;

• Въвеждане на коригиращи счетоводни операции във връзка с равнението;

• Обработка на архив;

Продължителността и времетраенето на Стажантската програма са съобразени с Вашата натовареност в университета и летните месеци (не е необходимо присъствие на пълен работен ден или всеки ден от работната седмица). Стажът е платен, като стипендията е на база брой присъствени часове.

Можете да кандидатствате като попълните нашата форма на този линк.