20.02.2023

ОББ е основана през 1992г. и е част от белгийската банково-застрахователна група КВС, която в момента е най-голямата финансова група в България. Доказано успешно съчетаваме традиции и иновации в банкирането и не спираме да се развиваме, като предлагаме възможност за динамично кариерно развитие.

За дирекцията:

Дирекция „Европейски проекти и финансови институции“ отговаря както за прилагането на финансови инструменти в банката като напр. КОСМЕ, ИнновФин, Инициатива за МСП, Национален гаранционен фонд, така и за подпомагане на финансирането на проекти по еврофондовете. Формална роля на екипа е поддържането на контакти с национални и международни финансови институции като ЕИБ, ЕИФ, ЕБВР, МФК, БСЕ, ББР, НГФ, БАЕЗ, ФМФИБ и управлението на над 40 финансови инструмента с портфейл от над 2.5 млрд. лв. експозиция. В ОББ е и Центърът за компетенции за европейски финансови инструменти на КВС Груп.

Основни отговорности:

• Участва в процеса на одобрение и администриране на кредити с финансови инструменти на Европейски инвестиционен фонд, Национален гаранционен фонд, Българска банка за развитие, Фонд мениджър за финансовите инструменти в България и др.
  • Подпомага вътрешното сътрудничеството с останалите дирекции в банката
  • Изготвя регулярни отчети към външни партньори
  • Участва в организирането на семинари за служители и клиенти на банката

Идеалният кандидат притежава:

• Минимум втори курс на бакалавърска степен в сферата на Икономика; Европеистика; Финанси; Европейски проекти; Международни отношения; МИО и др.
  • Добро владеене на английски език
  • Добра компютърна грамотност
  • Комуникационни умения
  • Умение за спазване на срокове и работа в екип
  • Аналитично мислене
  • Проактивност и насоченост към крайния резултат
  • Мотивация за професионално развитие

При нас ще откриете:

• Възможност за кариерно развитие в най-голямата финансова група в България
  • Млад, иновативен и сплотен екип от мотивирани професионалисти
  • Конкурентна бонусна система
  • Въвеждаща менторска програма за повишаване квалификацията на новоназначени служители и последващи обучения
  • Възможности за участие във вътрешни и външни обучения, както и на ниво КВC Груп.
  • Възможност за работа от вкъщи два дни седмично
  • Застраховка за комплексна медицинска помощ
  • Застраховка живот и пакет за подобряване на здравословното състояние и предпазване от заболяване
  • Преференциални условия при ползване на продукти и услуги от всички дружества, част от КВС в България
  • Преференциална такса за ползване на карта за спорт

В случай че искате да станете част от страхотния ни екип, моля изпратете ни своя актуална автобиография тук.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.