Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Услуги за студенти / Новини / Webinar: Стани учител по математика и информатика със „Заедно в час“

02.02.2022

Ако искаш да станеш учител по математика и/или информатика и информационни технологии, сега е правилният момент да кандидатстваш за програмата „Нов път в преподаването“ на „Заедно в час“.

Screenshot 2022-02-02 at 09-03-46 Webinar Стани учител по математика и информатика - Заедно в час

Събитието е подходящо за всички, които са придобили или предстои да придобият професионална квалификация „математик“, „информатик“, „инженер“ или „икономист“ и вярват, че за предизвикателствата в образованието всеки един от нас трябва да търси подходящо решение.

Кога: Събитието ще се проведе на 8 февруари от 18:30 ч.

Как да се включа?

Формата за регистрация за уебинара е достъпна тук.